VsetkoJeNaWebe.sk - Vaša regionálna internetová inzercia

OTÁZKY
1. Zabudol som svoje heslo k inzerátu
Je potrebné napísať na support@inzeriazemplina.sk a my Váš inzerát na požiadanie vymažeme, v prípade že inzerát nechcete vymazať ale editovať môžete si nechať heslo poslať na Váš e-mail, ak ho máte zadaný v inzeráte. Ak ste zabudli heslo k inzeratu nechajte si ho odolsať funkciou "zabudol som heslo." v inzerate."

2. Prečo sa mi pri zadaní druhého inzerátu ten pôvodný vymaže?
Vkladanie duplicitných inzerátov je zakázané z čoho vyplýva, že pravdepodobne Vami zadávané údaje sú totožné poprípade veľmi podobné.

3. Mám problémy pri vkladaní fotografií k inzerátu
Podporovaný formát fotiek je .jpeg a .png s rozmerom 1440 x 900 a veľkostou 500 kb. V prípade, že nespĺňajú niektoré z týchto podmienok, potom ich upravte v grafickom programe.

4. Vložil som si inzerát, ale nemôžem ho nájsť
Do kolónky ČO vyhľadávača na hlavnej stránke www.InzerciaZemplina.sk zadajte svoje telefónne číslo alebo e-mail uvedený vo Vami zadanom inzeráte. V prípade, že inzerát je vložený v nesprávnej kategórií editujte ho.

5. Prečo nemôžem nájsť svoje staršie inzeráty?
Platnosť uverejňovania inzerátov je 2 mesiace (60 dní).

6. Niekto vložil inzeráty s mojím telefónnym číslom bez môjho súhlasu. Čo s tým?
Je potrebné napísať na support@inzeriazemplina.sk informácie o ktorý inzerát sa jedná a my ho odstránime a prostredníctvom e-mailu alebo telefonom Vás budeme kontaktovať.

7. Ako je možné získať kontakt z inzerátu, ktorý už bol vymazaný?
Je potrebné napísať na support@inzeriazemplina.sk číslo inzerátu, časť textu inzerátu, meno inzerenta, … alebo akúkoľvek informáciu, na základe ktorej by sa dal spätne inzerát vyhľadať v našej databáze a my Vám ho spätne pošleme na mail.